carrot2

Współpraca

Witaj,

Jeśli znalezłeś się na tej stronie to znaczy, że interesuje Cię współpraca ze mną. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że zajmuję się fotografią i stylizacją  kulinarną oraz blogowaniem. I właśnie w tym dwóch obszarach możemy nawiązać współpracę.

Fotografia i stylizacja kulinarna

Na życzenie moich klientów fotografuję i stylizuję potrawy różnego rodzaju. Pracuję we Wrocławiu i tu posiadam wszelkie niezbędne propsy do stylizacji. Wszelkie szczegóły ewentualnego zlecenia mi zdjęć kulinarnych możemy omówić telefonicznie bądź mailowo. Istnieje również możliwość zakupu zdjęć mojego autorstwa, które już zostały opublikowane na blogu i nie stanowiły zlecenia od innego klienta.

Do każdego zlecenia podchodzę bardzo indywidualnie więc najlepiej będzie jeśli przejdziesz do zakładki kontakt i po prostu się ze mną skontaktujesz.

 

Reklama na blogu, wpisy sponsorowane i konkursy

Jeśli chcesz żebym napisała wpis sponsorowany o Twoim produkcie, musisz mnie wpierw do niego przekonać. Zgadzam się na takie wpisy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy uznaję, że produkt lub usługa, którą mam reklamować jest naprawdę tego warta.

Istnieje możliwość umieszczenia na blogu reklamy w postaci banera oraz zorganizowania przeze mnie konkursu. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami tej oferty to zapraszam to skontaktowania się ze mną.